SOLARISGROUP.PL SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE UL. F. CHOPINA 32/14, 20-023 LUBLIN
SOLARISGROUP.PL SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE UL. F. CHOPINA 32/14, 20-023 LUBLIN

Panele

Panele

Panele fotowoltaiczne

Doradzając Klientom konkretną markę paneli zawsze kierujemy się warunkami, które zastajemy w miejscu montażu, czyli dostępną powierzchnią , zacienieniami, otoczeniem budynku (drzewa, pola, drogi, itp.), a także względami estetycznymi

Jednocześnie dbamy o portfel klienta wskazując optymalne, a nie jedyne „słuszne” rozwiązanie.

Pracujemy na panelach firm, które notowane są w pierwszej dziesiątce listy Tier 1 ogłaszanej przez Bloomberga. W większości są to panele monokrystaliczne, aczkolwiek montujemy także panele polikrystaliczne, jeżeli klient sobie tego życzy.

Poniżej kilka najpopularniejszych. Pracujemy również na innych markach.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły:

+48 518 633 043Napisz do nas

LONGI SOLAR

LONGi Solar jest wiodącym producentem wysokiej sprawności modułów fotowoltaicznych. Producent od ponad 18 lat skupia się na technologii monokrystalicznej co uczyniło go największym dostawcą monokrystalicznych ogniw krzemowych.

Produkcja ogniw, która wynosi moc na nową płaszczyznę: LONGi, największy na całym świecie producent ogniw monokrystalicznych i dostawca ogniw innych renomowanych producentów w branży. LONGi koncentruje się na badaniach i rozwoju produktów. W efekcie producent wprowadza na rynek zawsze najnowsze technologie. Doskonałe rozwiązania do wytwarzania energii elektrycznej po niskich kosztach od LONGi są wyjątkowo rentowne. Wysoka wydajność: LONGi uzyskuje rekordową sprawność i znakomitą wydajność również przy słabym nasłonecznieniu lub w surowych warunkach, np. w regionach nadbrzeżnych lub w gospodarstwach rolnych.

JA SOLAR

Założona w maju 2005 roku firma JA Solar jest wiodącym światowym producentem wysokowydajnych produktów fotowoltaicznych. Zakres działalności obejmuje wlewki, płytki, ogniwa, moduły i elektrownie fotowoltaiczne , firma posiada 12 baz produkcyjnych, ponad 20 oddziałów, a jej produkty są sprzedawane ponad 33 000 użytkowników z ponad 100 krajów i okręgów.

Produkty JA Solar są szeroko stosowane w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych oraz w przemysłowych, komercyjnych i mieszkalnych rozproszonych systemach fotowoltaicznych. Na koniec 2018 r. Łączna dostawa JA Solar przekroczyła 35 GW. Dzięki ciągłym innowacjom technologicznym, dobrej kondycji finansowej, ugruntowanej globalnej sieci sprzedaży i obsługi klienta, JA Solar zostało wysoko ocenione przez autorytatywne stowarzyszenia w branży jako wiodący światowy producent wysokowydajnych produktów PV. Firma od kilku lat znajduje się na liście Fortune China 500 oraz World TOP 500 Energy Companies. Firma JA Solar została wyróżniona przez EUPD, wiodącą europejską firmę zajmującą się badaniami nad zrównoważonym rozwojem, nagrodą „Top Brand PV Seal” dla rynku europejskiego w ciągu ostatnich 5 kolejnych lat, a także dla określonych krajów, m.in. Niemcy, Holandia, Szwajcaria, Wielka Brytania i Austria

f

ASTRONERGY

Astronergy / Chint Solar wyróżnia się spośród wielu konkurentów doskonałą niezawodnością i degradacją modułów serii AstroTwins i modułów serii AstroSemi. Ponadto seria AstroTwins osiągnęła status Najlepszego Wykonawcy we wszystkich pięciu kategoriach testów PQP i była jedyną spośród wszystkich konkurentów. Wynik naprawdę ucieleśnia wartość „tworzenia trwałej i wydajnej zielonej energii” zintegrowanej z modułami ASTRO.

POZOSTAŁA OFERTA